Klima Tamir ve Bakım Servisi

2.jpg

Profesyonel Klima Bakımı

N.A.R Uzman Bosch Car Service uzmanarı, yolculuğunuzun konforlu ve sağlıklı geçmesi için klima sisteminize ve ısıtıcınıza bakım yapmaktan memnuniyet duyacaklardır.

  • Sistem tahliyesi ve soğutma maddesi ile kompresör yağının doldurulması
  • Kaçak testi
  • Basınç işlev test
  • Kabin filtresi değişimi

 

Klima temizliğine azami özen

Klima sistemi kokularının nedeni, bakteriler ve mantarlardır. Bir seyahati bitirmeden beş dakika önce klima sistemini kapatmak, bunların oluşmasına engel olur. Artık hava çekilmediği için sistemde nem kalması mümkün değildir. Ancak en iyi çözüm, tüm bakterileri ve kirleri gidermek için sunduğumuz klima temizlik servisidir. Avantaj: Pis kokular ortadan kalkar ve dış havanın en iyi şekilde temizlenmesi sağlanır - bu da özellikle alerjisi olan kişiler için son derece önemlidir.

 Düzenli bakım şarttır

Klima sistemi olan araçlar yılda en az bir kez N.A.R Uzman Car Service tarafından kontrol edilmelidir. Zira sistem, her yıl soğutma maddesinin %8 kadarlık bölümünü kaybeder. Ayrıca, en önemli aşınan parça olan kurutucunun da durumunun kontrol edilmesi önemlidir. Bu parça, devridaim yapan soğutma maddesinden nemi almaktan ve mekanik aşınmayı azaltmaktan sorumludur. Motor yağı filtresi gibi bunun da sınırlı bir kullanım ömrü vardır. Servisimizde klima servisi yaptırmak için en iyi zaman, havalar çok ısınmadan ve polenler, alerjisi olan kişileri etkilemeden ilkbahar aylarıdır.

Uzman tavsiyemiz 

Otomobilinizin klima sistemini tüm yıl boyunca kullanmanızı tavsiye ederiz. Keçelerin yağlanmasını sağlamak ve bu sayede kaçakları önlemek için sistemi her ay en az 10 dakika çalıştırmak en iyisidir. Düzenli çalıştırma aynı zamanda filtrede nem oluşması veya bakteri birikimi sonucu pis kokular oluşmasını da durdurur.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?