Fren Sistemleri Bakım Onarımı

2.jpg

Mekanik frenleme sistemlerinin profesyonel bakımı ve onarımı

Kusursuz çalışan bir frenleme sistemi sadece sizin için değil diğer sürücüler ve otomobiller için hayati önem taşır. Bu yüzden kendinizi emniyete almak için sistem düzeneklerini düzenli olarak kontrol ettirin. Çünkü bütün araçlar, günlük kullanım içerisinde doğal aşınmaya maruz kalan çok sayıda parça içerir. N.A.R Uzman Bosch Car Service’ de bakımın güvenliği sağlayacağı garantidir…

 

  • Orijinal Bosch fren diskleri ve fren balatalarının değişimi ve fren sıvısı değişimi
  • Orijinal ekipman standardında ürünlerden oluşan eksiksiz yelpaze
  • Uzman arıza teşhisi ve onarım için en güncel test ekipmanları

Bir otomobilin kullanım ömrü boyunca aşınan parçalar

Bütün araçlarda çok sayıda aşınan parça vardır - motor bölmesinde, zeminin altında veya yolcu bölmesinde. Bu ürünlerin çoğu, günlük araç kullanımı içerisinde doğal aşınmaya maruz kalır. Bu durum aşınmış fren disklerinde, egzoz sistemi korozyonunda gözlenebilir ve ayrıca şanzıman yağını da etkiler. Ancak bu tip aşınmalar her zaman hemen fark edilemediğinden otomobilinizi düzenli olarak kontrol ettirmek iyi bir fikirdir. Aksi takdirde oluşan hasar pahalı onarım işlemlerine, ve sadece sizi değil, diğer kullanıcıları da tehlikeye sokabilecek ani arızalara yol açabilir.

Bizim uzmanlığımız, sizin en iyi sigortanız

Söz konusu fren balataları ve disklerinin takılması, çıkarılması ve değiştirilmesi olduğunda bizim üstün uzmanlığımıza daima güvenebilirsiniz. Gereken teknik verilere ve bakım prosedürlerine kesintisiz erişim, kelimenin tam anlamıyla piyasadaki bütün araç markaları için gereken işi güvenilir ve profesyonel şekilde yapabilmemizi sağlar. Ayrıca tüm en yeni servis ekipmanları ve Bosch ürünü orijinal yedek parçalar, yolda maksimum güvenlik sağlar.

Fren kontrolü, bir güven meselesidir

Frenleme sisteminizde yapılan bakım ve onarım çalışmasına güvenebilmek şarttır. İşte bu yüzden fren balatalarını ve disklerini değiştirirken en küçük ayrıntılara bile azami şekilde dikkat ediyoruz. Söz konusu güvenlik olduğunda ödün vermediğimiz için biz, Bosch'un üst düzey ürünlerinin kalitesine güveniriz.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?